Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Heteropneustes fossilis Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 3:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz svima
evo ja imam 14 fosilisa,stvarno su jake ribe Smile)
dok sam ih kupovao prodavacica nije mi rekla da
su agresivne.I lepo ja se uvece bacio u krevet i ugasio svetlo,samo jedna mala lampa je bila upaljena da gledam prelepe miroljubive ribe Smile))) kad odjednom fosilisi iskocili iz panja i sa svih strana okruzile japanke,zebrice,borce, i pocele redom da napadaju,ali sam ja to kasno shvatio,jedno od 10 do 17 se oprostilo od prelepog zivota Smile) bile su pojedene munjevitom brzinom.Pa sam resio fosilise da prebacim u veliku teglu da mi ne diraju ostale ribice.Od tad ni 1 miroljubiva ribica mi nije nastradala Smile)
A sto je cudno za fosilise sto su se uvek ktili u panjevima
nikad ih skoro nisam video,stalno su bili sakriveni.Od kad sam ih prebacio u teglu sa 1 pumpom,samo plivaju ne staju,ne kriju se,jako brzo napreduju.Cak se i prodavacica zacudila kako kod mene ne staju fosilisi samo plivaju a kod njih u prodavnici samo se kriju.Da napomenem da tegla ima 10l.Nisam hteo da stavljam nista osim malo kamencica pri dnu.Ja sam jako zavoleo ove ribe zato sto su stvarno jake i zato sto se ne kriju i svi u jatu plivaju.Ne staju 24h samo plivaju Smile))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 3:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos da dodam da fosilisi nece da diraju torocatume,coridorose i one ribe sto se lepe za staklo,mislim ona cudovista Smile)
i naravno agresivne ribe.(miroljubive)-nikako Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamolio bih te da se predstavis u ...
http://www.akvarijum.org/forum.....e-f24.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Fossilis Estrella Ishrana 0 Sre Jul 21, 2021 6:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fossilis Somovi Yaesu Ribe 0 Sre Jun 23, 2021 12:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fossilis Bla,bla Ribe 10 Sre Avg 01, 2012 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Plecostomus, torokatum, fossilis( Ext... Neon Nitro Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Feb 02, 2012 1:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Heteropneustes fossilis misoo83 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 30, 2010 3:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License