----------------------------------- Hulk Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Hrana koja nije original ----------------------------------- Da li postoji sansa da je npr tetra pro kolor koja se prodaje u onim providinim casicama plavijat, da nije original? Da li je moguce da se napravi tako ista hrana da izgleda kao tetrina, a da nije? Pitam da bih znao zbog dalje kupovine. ----------------------------------- Hulk Uto Jul 07, 2020 6:55 pm Re: Hrana koja nije original ----------------------------------- Da li postoji sansa da je npr tetra pro kolor koja se prodaje u onim providinim casicama plavijat, da nije original? Da li je moguce da se napravi tako ista hrana da izgleda kao tetrina, a da nije? Pitam da bih znao zbog dalje kupovine. Plagijat* ----------------------------------- Peku Uto Jul 07, 2020 7:43 pm ----------------------------------- Da, postoji šansa da je Made in China rinfuz. Ako je u PS gde nema riba ili ima šačica akvarijuma onda najverovatnije jeste kineski rinfuz. 120din je kesica od 10g to mu dođe puna ta čašica. Rinfuz bi trebalo da izbegavas. Ne znaš ni koliko je bajat ni gde je i kako stajao. Doduše, izuzetak je možda ako znaš prodavca pa ti on kaže: otvorio sam kutiju/kantu hoćeš? ----------------------------------- Hulk Sre Jul 08, 2020 1:51 pm ----------------------------------- Bukvalno! Samo u originalnim pakovanjima i to je to. Da li ovi iz Akvazooshopa ili apetit salju proizvode u druge gradove? ----------------------------------- Hulk Sre Jul 08, 2020 1:53 pm ----------------------------------- Imam pet sop ovde u KGu, ali Dajana, JBL i Prodac. Nema sere za ciklide, nema tetre... tj ima sere, mozda 2,3 proizvoda ali originalna pakovanja slabo mogu da se nadju. ----------------------------------- NARCOS Čet Jul 09, 2020 3:32 am ----------------------------------- Pozdrav, pa brate uzmes telefon u ruke i zoves shopove i pitas da li rade brze dostave....zar je to toliko tesko? ----------------------------------- Peku Čet Jul 09, 2020 9:39 pm ----------------------------------- Pozdrav, pa brate uzmes telefon u ruke i zoves shopove i pitas da li rade brze dostave....zar je to toliko tesko? Zamisli jednom sam zvao jedan šop da proverim imaju li neke ribe što su me interesovale. Njihov odgovor je bio dođite pa pogledajte šta sve imamo u ponudi. Zamisli 3h u jednom pravcu da bi video da nemaju. Da sam pitao za slatkovodne pa ajde uvek imaju 50 drugih vrsta ali morske na prste uvek da prebrojiš šta ima u ponudi. Sad kad me interesuje pitam druge akvariste da li znaju šta i gde ima. ----------------------------------- NARCOS Čet Jul 09, 2020 10:30 pm ----------------------------------- @Peku Ok postujem, ne znam kako je u Srbiji ali kod nas u BiH i RS ide to dosta lakse i jednostanije jer imamo OLX ----------------------------------- Zivadin Pet Jul 10, 2020 11:59 pm ----------------------------------- @Hulk Imas u Jagodini jedan pet sop koji je prilicno dobro opremljen hranom za ribice, prodaju hranu na gramove iz velikih kanti, prilicno sam siguran da je originalna hrana. Nije daleko od KG-a, pa mozes tamo da nabavis... ako te bude zanimalo mogu da ti objasnim na pp gde se nalazi radnja ----------------------------------- Uros Kg Sub Jul 11, 2020 10:11 pm ----------------------------------- hulk tebra, javi se na pp, da te uputim gde da uzimaš hranu u kg ----------------------------------- Hulk Sre Jul 15, 2020 5:14 pm ----------------------------------- Uzeo sam iz aqua zoo shop. Poslali brzom postom i sve je super! ----------------------------------- Hulk Sre Jul 15, 2020 5:15 pm ----------------------------------- hulk tebra, javi se na pp, da te uputim gde da uzimaš hranu u kg Imam gde kupujem, nego trebale mi neke za ciklide bas original da budu da vidim da li ima razlike. :) Hvala u svakom slucanu.