Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana za Jaguara(ciklid) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vasa iskustva sa hranjenjem Jaguar ciklida.....nasao sam dosta toga po netu...ali bi voleo da cujem vasa iskustva za svakodnevnu ishranu(citao sam,da prilicno vole zivu hranu,male ribe,crve,gliste)svaki savet Uvazavam...


Poslednji izmenio nikouro dana Čet Apr 30, 2015 5:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nikouro: Ispravka naslova teme
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 3:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

OskarIjaguar
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2015
Poruke: 30
Lokacija: Bele Vode

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ih hranim tetra diskusom, za njih je ista prica ko sa Oskarima ako se naviknu na ribice nece nista drugo posle.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Čet Apr 30, 2015 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj savet je, sto raznovrsnije to bolje, crvi, gliste, ribe, granule tetra diskus, junece srce svaki dan po nesto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Apr 30, 2015 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve sa gornjeg spiska sem zive ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 30, 2015 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je čekao vaš odgovor do sada, više ni akvarijum nije opstao... tema iz 2013...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
OskarIjaguar
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2015
Poruke: 30
Lokacija: Bele Vode

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da on nije jedini koga ova tema interesuje. Moji su vec narasli na nekih 13-15 cm pa se pitam da li im je dovoljno onim cime ih hranim, posto su u zajedno sa Oskarima do njih ne stize nista sem tetra diskusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Lifalili ciklid Slepi_Putnik Razmena 0 Sre Jul 06, 2022 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajica ciklid Slepi_Putnik Ponuda 2 Sub Mar 13, 2021 10:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jaguar ciklid amer 10 cm filter Razmena 0 Ned Okt 25, 2020 12:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License