Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana za male ksifoforuse Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
MARKAN
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 71

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kotila mi se zeleni ksifo imam oko tridesetak mladih, sa cim da hranim mlade ribice????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

usitni lepo lisnatu hranu i to je dovoljno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro izmrvljenim listicima ili mikro hranom ili nekom hranom koja je dovoljno velika da im stane u usta!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MARKAN
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 71

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala!! Koliko puta dnevno da ih hranim???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom je sasvim dovoljno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2-3x dnevno. A ako imas mogucnosti za artemiju ili mikrocrve to bi tek bilo bruka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja msm da je najbolje da ih hranis sto vise puta ne vise od 4-5... manjom kolicinom hrane...tako ja hranim moje sad svako ima svoje misljenje i svoja iskustva...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vise puta hranjenje dovodi do loseg kvaliteta vode, jer mi kad dajemo "malo" hrane to malcima je izobilje hrane koju nece pojesti. Ja jako dugo hranim malce i vec otprilike na oko znam kolko hrane treba im dati al uvek se desi da preostane hrane to je neminovno. Zato ja ti predlazem da hranis 2x na dan ako hranis artemiom ili mikro crvima. Lisnata ili usitnjena hrana je dovoljno samo jednom na dan i to jako malo jer to ce skoro sve ostati i samo kvari vodu i pruzas prilike bolestima kod malaca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MARKAN
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 71

PorukaPoslao: Ned Dec 26, 2010 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malisani su u ekstra formi!!!! Porasli su. Sareni su(crveno-zeleni). Po meni sad najbolji utisak je ostavila listnata hrana i mikrocrvi!!!
Mada sa arterijom se ne snalazim!!!!! Smile)))


edit by: sale75bgd (spam stop! http://www.akvarijum.org/forum/pravilnik.php#7)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Dec 26, 2010 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja malce gupike hranim i artemijom i mikro crvima i dosta bolje napreduju od artemije...takodje hranim 4-5 puta na dan jel su mali malo pojedu a brzo svare...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MARKAN
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 71

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje male ribice su sad porasle i najblji utisak mi ostavila ishrana 2-3 puta dnevno!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to i jeste najbolj e jel mala riba malo pjede a brzo swari..tako da treva iwse puta po malo..ja to regulicem hranilicom 4 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MARKAN
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 71

PorukaPoslao: Ned Feb 20, 2011 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mada kad gledam malim ribicama na svakih 15 minuta mozes da stavljas hranu i one ponovo jedi to je neverovatna stvar
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
baraba
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 21, 2011 4:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sve moje malce hranim artemijom 2x dnevno, i super napreduju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Pon Feb 21, 2011 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja svoje male hranim izmrvljenom daphnijom,listicima,proteinima,onim crvicima za kornjacu,spirulinom,po 3x dnevno.......................
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice,prirodna hrana tt Nikola Ishrana 10 Sub Nov 23, 2019 3:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License