Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hranjenje mladih Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam prinovu od 6 gupikica malih..... Cime da ih hranim,posto su mi ovo tek drugi malisani,a prvi su mi umrli (hranio sam ih listicima)!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 2:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa hranom kojom hranis ostale ribe samo je usitni..Na primer Listicima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupi: tetramin - listice ,usitni hranu izmedju prstiju i daj malima, bez problema ce je jesti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako mozes da nadjes artemiju,bilo bi super.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da trazim to u pet shopu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 5:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta da trazis u pet shopu? Budi precizan ! Artemija je svakako najbolja hrana za ribe za izleganje ima da se kupi od 18.gr. i dekapsulirana. Ova hrana za tvojih 6.10.ribica je neisplativa, ali kako hoces .Predlozio sam ti dobru hranu, za gupike tu je jos kvalitetnih hrana pa se raspitaj detaljnije a i ostali ako zele da ti pomognu savetima mogu da se ukljuce , pa da sagledas razlicita iskustva i odlucis se za sebe sta zelis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

njaisplativije ti je za tih 10ak maliaca sto imas da izmeljes svu hranu sto imas,izmesas i to im das,mozes ih hraniti i zumancom,mozda ce sada neko reci da nije potrebno jel su ribice dosta velike,ali ipak zumance je jedna od najboljih hrani za maldj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima 21 malac,nakotila je danas jos ista ribica,nisam znao da je kocenje gotovo kada sam napisao da ima desetak malih...... Jesu ovi listici No1 oni suvi sa kojima se hrane i ostale ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja tim suvim listicama hranim male...I neki proteinima za rast...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje je da ruku sa malo hrane gurnes u aq i da tu hranu onda u vodi prstima mrvis, bice daleko bolje.Ja imam 40-tak gupika u zajednickom aq i hranim ih ovako sa tetra diskus hranom i sve su srecne i debele. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Jun 26, 2011 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Balkan ::
Ima 21 malac,nakotila je danas jos ista ribica,nisam znao da je kocenje gotovo kada sam napisao da ima desetak malih...... Jesu ovi listici No1 oni suvi sa kojima se hrane i ostale ribice?


Da tetramin je suva lisnata hrana. Mozes i da svu hranu izmiksujes tj.izmrvis i usitnis i hranis ribe. Takodje jedna od najboljih univerzalnih hrana ako tako moze da se kaze je tetra diskus. Tetra diskus mozes isto malcima da dajes ali ga predhodno usitnis izmedju prstiju. U principu gupike jedu svu hranu i tu nemas nikakvih problema. Zumancem gupike nemoj da hranis jel je to njima nepotrebna hrana, zumancem se hrani sitnija mladj od mladji gupika.Nemoj da preterujes u ishrani mladji, daj im cesce po malo ,sto bih rekli koliko mogu da pojedu, za kratko vreme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jun 27, 2011 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dajem im i crvena zrnca neka i skroz sitne listice ali ne mogu da progutaju ni jedno! Sta je artemija,kako time da hranim! I kakvi su ti proteini za rast???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Pon Jun 27, 2011 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to su ti ta crvena zrnca...Hranu smrvi da bude bukvalno ko u prahu....Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Jun 27, 2011 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa kako brate,ne mogu toliko da smrvim izmedju prstiju,ostaje mi na prstima,to je bas malo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Jun 27, 2011 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ne moras prstima da je mrvis, uzmi hranu stavi je na na neku tacnu ili neku soljicu i izmrvi je kasicicom. Ja sam hranu mleo u elektricnim mlinu za kafu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranjenje ribica granulama farmacy Ishrana 7 Pon Feb 26, 2018 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ručno hranjenje raža u Akvarijum Centru AkvarijumCentar Akvarijum Centar 1 Sub Mar 04, 2017 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih corydoras-a vlada_00_b Razmnožavanje 5 Uto Okt 04, 2016 1:32 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License