Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 hrastova kora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li znate kako se priprema hrastova kora i koliko se dodaje u ak..msm. na koliko litara....samo da provjerim je li se ona stavlja u ak. zbog velikog broja infuzorije..pa ako ne daj boze mi se to desi da imam lijeka......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikad cuo, bi li objasnio malo detaljnije?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ja cito u ovoj jednoj knjizi i nasao da hrastova kora ubija infuzorije.... Question Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation bar tako pise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2011 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To prvi put cujem.Da li si to lepo procitao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
akvarista-jug




Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 1
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Uto Mar 29, 2011 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U 1 litar vode prokuvati 2 kašike izlomljene hrastove kore. Kuvati neka 2 minuta od trenutka kada proključa. Kada se ovaj "čaj" ohladi dodati 200 ml na 100 litara akvarijumske vode.
Ovo je dobro sredstvo za suzbijanje infuzorija.

Ovo dejstvo potiče od tanina koji se nalazi u hrastovoj kori (mada tanina ima i u ostalim delovima hrasta).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka infuzia (kora banane) vlada Ishrana 2 Uto Nov 23, 2010 8:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License