----------------------------------- Alexnis Sre Nov 24, 2021 9:53 pm Hypostomus Plecostomus pravi problem ----------------------------------- Pozdrav svima, Pre jedno dve nedelje u akvarijumu je pocela da mi se pojavljuje neverovatna stroka i prljavstina koja plivai muti vodu. Cistio sam akvarijum na 3 dana vise puta no ipak uginule su sve ribice osim jedne - gore navedeneog cistaca stakla. Gde god da sam ga prebacio ispustao je isto oko sebe i mutio vodu, tako da sumnjam da je on problem. A voda se toliko zamuti da ni njega ne mogu da vidim. Iako ga imam preko 7 godina pocinjem da gubim zivce pa vas molim da mu spasite zivot ukoliko se neko susreo sa slicnom problemom. Hvala. http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_125983348_IMG_9765.jpg ----------------------------------- Peku Pet Nov 26, 2021 11:54 pm ----------------------------------- Pre æe biti krah filtera ili bakterijsko bujanje. Testiraj, uzmi malo vode iz zravog sistema i sipaj malo vode iz sistema gde je voda bela. Ako sutradan voda pobeli/zamuti se eritromicin ili neka hemija za akvarijume.