Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija alge? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
haker.srb
Akvarista



Registrovan: 22 Apr 2012
Poruke: 71
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Avg 21, 2012 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispod sedam dana za zamenu vode ne idem. Veliki je to stres za ribe govorim iz iskustva jer sam imao problema. EC razredjujem cisto da stane u veliki spric tako da imam dovoljnu kolicinu za malo vecu povrsinu i veruj mi deluje sasvim ok Wink Inace mnogo bi se to sve brze i lakse resilo da unutra nije zivi svet. Tako da pravo da ti kazem plasim se nekako DIY CO2 varijante. Nekontrolisana je pa ne bih zeleo da zateknem izvrnute ribice kada se probudim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 21, 2012 9:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2012 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas dosta svetla, hranljivu podlogu, dodavao si i prihranu kroz vodu, CO2 je tu vise nego pozeljan.
Nije da te ubedjujem da probas, nego probaj. Smile
Napravi slabiju smesu za pocetak (imas uputstva na sajtu), nabavi/napravi reaktor ili difuzor i isprobavaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alge po biljkama Yaesu Biljke 8 Čet Apr 08, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License