Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ima li viska biljaka neko-arandjelovac (moze i bg) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Običan Čovek
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2017
Poruke: 38
Lokacija: Topola

PorukaPoslao: Sre Nov 29, 2017 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko viska biljaka, a da je iz Arandjelovca (ili Topole). Ja sam iz Topole, ali inace sam u bg-u, ali mi je akvarijum u topoli i nije mi zgodno da iz bg-a nosim. Osim toga, ako ima neko mozemo da se cujemo pa kasnije da se menjamo ili da se pomazemo u akvaristici Very Happy
Ako ima neko iz bg-a da ima nesto viska, moze sutra. Placam naravno, ali nisam pri parama tako da ne bih uzimao velike kolicine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 29, 2017 9:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Predrag13
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2017
Poruke: 12
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Dec 17, 2017 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja anubije nane i kripte u Arandjelovcu sam pa ako ti jos treba javi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se moze ciklira ubrzati sa star... EmEmily Početak u akvaristici 3 Čet Jul 13, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima neko da poklanja Mahovinu, ... Ikebana Na poklon 0 Pon Jul 11, 2022 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li neko poklanja drvo za akvarijum? doca989 Na poklon 1 Ned Dec 26, 2021 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License