Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Imam probleme sa PH, KH, GH, NO3, CL2, molim za savet Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Mar 28, 2012 3:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno, dobri stari kvarcni pesak. Ostaje jedino dilema (barem bi kod mene bila) da li uzeti obican standardne boje (beli) ili crni. Crni mi se mnogo svideo zadnjih par meseci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 28, 2012 3:27 am Snimi Poruku Nazad na vrh

coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Sre Mar 28, 2012 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti mehurići to ti je reakcija. Zameni to kvarcnim peskom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
savke222
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 27 Mar 2012
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2012 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hteo sam da okacim obecane slike ali ne znam kako da smanjim velicinu posto moje imaju oko 700kb a sajt prima do 200kb. Odlucio sam da prodam 4 diskusa, jedan mali je umedjuvremenu uginuo, a ja odlucio da dignem ruke jer nemam dovoljno znanja a i ne zelim vise nijedan da mi ugine. ne znam dal sam stavio realnu cenu ta 4 cu okaciti na oglase za cenu od 40e(dva blue diamond 10 i 5 cm, 1 narandzasti 6 cm, i jedan braon sa crnim prugama 5cm)??? a verovatno cu prodati i akvarijum sa opremom. Rekao sam da ima 160 zapravo ima 260 ali ga drzim popunjenim samo oko dve trecine jer moja 2 grejaca ne mogu da zagreju kad je pun i odrze 30 stepeni, iako imaju po 300 i 100 kw.


Poslednji izmenio savke222 dana Pon Apr 02, 2012 12:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2012 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa nemoj nakon prvog neuspeha da odustaneš, mislim da bi sa takvim načinom razmišljanja nas 99% već odavno odustalo.....
Diskuse prodaj ili menjaj za neke manje zahtevne ribe, pa se sa njima lepo izvežbaš, naučiš, stekneš iskustvo, pa se polako vratiš na diskuse....
Glavu gore i daj da rešimo problem !
A što se slika tiče, otvori nalog na photobucket-u, pa aploduješ tamo i onda na opciju " clickable tumbnail for forums " i rešen problem.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoc identifikacije parazita Ikan1 Bolest 9 Sre Jan 12, 2022 1:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet o nutrijentima Panta1991 Biljke 0 Ned Maj 23, 2021 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License