Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 infuzia (kora banane) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam da sam procitao ali nemogu da nadjem ,kako se pravi danas mi se omresti par skalara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 8:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malim skalarima ne treba infuzorija, dovoljno su veliki da jedu artemiju. Infuzorija je za sitnu mladj zebrica, tetri i slicno. Mladj ciklida je krupna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Nov 23, 2010 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Infuzija se daje ljudima kad se otruju od alkohola ili izgube puno tečnosti itd Very Happy Kaže se INFUZORIJA
A evo i kako da je napraviš, mada ti je Nigros već rekao da ti ne treba za skalare, mada nek' posluži i za mrest nekih drugih ribica ako budeš još šta mrestio

http://www.akvarijum.org/forum/protozoe-t188.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka hrastova kora Andrej Hemija 4 Uto Mar 15, 2011 8:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License