Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana ancistrusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prosto a jednostavno. Skuvan, obaren spanac, iseckan i zamrznut. Prave cokoladne bombone za ancistruse.

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 12:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel moze malo detaljnije uputsto za upotrebu Very Happy Mislim koliko kolicinski i na koliko vremena im treba davati?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dosta toga ima napisano o ovome. Kolicinski hranis ribe, onoliko koliko ih imas, po malo. Na koliko vremena, pa nema i ima pravila, dva puta dnevno, recimo .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako oblikovano deluje ukusno i za ljudsku upotrebu. Laughing Mogao bi da patentiras novi proizvod, praline od spanaca. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma hteo sam da napisem naslov teme>cokoladne bombone za ancistruse ,nego je glupo. Ovo i jeste ,,mustra,, za kolace. Ja sam je iskoristio kao sto se iz prilozenog vidi. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre par dana sam razmisljao, prazna tabla od nekih tableta, skine se ona folija i u supljinama od tableta se stavi skuvano pasirano povrce. Smrzne se i kad se hrani istisne se po jedna tableta kuvane paprike. Sta mislite? Na ovu foru je kao sa modlom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Feb 11, 2013 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma jeste Jovice dobra ideja bas,ali bi se ubio praveci zamisli koliko ti tabli samo treba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 11, 2013 7:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali dobijes tabletu kao tableta spiruline! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Broj ancistrusa u zajedničkom akvarijumu Slepi_Putnik Ribe 7 Sre Mar 25, 2020 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ancistrusa sa fotke Slepi_Putnik Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Apr 11, 2019 5:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borba Ancistrusa njanja Ribe 6 Čet Feb 28, 2019 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana chelmon rostratus-a, pomoc dzonib Morska Akvaristika 1 Pon Feb 25, 2019 12:42 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License