Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ishrana, kiseonik dilema Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stojkess
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2016
Poruke: 9
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2016 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio sam prve stanovnike u akvarijum komunalce, 4 algara 2 muljasa (2 lisice, 2 ancitrusa, 2 coridoras elegance ), planiram još 4 pande
Da li treba da ih hranim i kojom hranom?
Da li je dovoljno dnevno da ukljucujem vazdusnu pumpu 2 do 4h ili non stop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2016 12:16 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Shadz
Akvarista



Registrovan: 11 Apr 2016
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2016 7:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš li iblja u akvarijumu?
Treba da ih hraniš naravno.
Ribe dna hraniš nekom hranom koja pada na dno, imaš u svakom zoo shopu da biraš.
Ancistruse i lisice dohranjuješ sa npr spirulinom, imaš tablete da kupiš i zalepiš jednu na staklo i milina.

Vazdušna pumpa ti služi ukoliko ništa drugo ne talasa vodu (jer se tako kiseonik unosi u vodu iako dosta ljudi misli da to cine baloncici iz vazdusne pumpe dok prolaze kroz vodu ), ja je ne koristim nigde jer meni izlazno crevo od filtera ide ka povrsini vode i pravi poprilične talase.

Drugo, preko dana ti biljke unose kiseonik u vodu ali nocu ga trose.

Tako da je odgovor na tvoje pitanje sto se vazdusne pumpe tice sledeci: ili je ne uključuj ili neka radi stalno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stojkess
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2016
Poruke: 9
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Okt 29, 2016 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok ,imam bilja , i pumpu mogu da usmerim da mi talasa površinu vode, ovo sam pitaio iz razloga jel vazdusna pumpa je dosta bučna pa me smara, a i kasno sam video imam da kupim neki nastavak tj.difuzor za svoju pumpu, imam juwelovu pumpu ali.....ok

Hvala ti na predlozima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema oko izbora akvarijuma Radak Početak u akvaristici 2 Sre Feb 24, 2021 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema. IvanBo Ribe 12 Pon Sep 28, 2020 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana chelmon rostratus-a, pomoc dzonib Morska Akvaristika 1 Pon Feb 25, 2019 12:42 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License