Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ispiranje kvarcnog peska. Pomoć! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pročitao sa da bi trebalo ispirati kvarcni pesak pre stavljanja u akvarijum.
Da li neko moze da mi napise kako to uraditi. Cela procedura koja se radi, ako je ima. Very Happy Hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 3:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi u veliku vanglu, kofu, sta vec imas, sipaj vode i mesaj. Isprazni vodu koliko mozes, napuni novu i ponavljaj do besvesti. Barem jednom koristi vrucu vodu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milan013 ::
...ponavljaj do besvesti.

Ovo je kljucni momenat, zaista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A može i da se prokuva jednom, za svaki slučaj, ako ima nekih neželjenih bakterija i nečistoće Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prokuvas jednom u slanoj vodi i isperes jedno .... pa dok te ruka ne zaboli tokom mesanja i ispiranja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja u svaki akvarijum sljunak koji ubacujem ma koji da je , barem 3 puta properem u vodi dok sama voda ne bude skoro bistra i onda ga jos jednom properem sa malo soli i to je to Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam se iznenadio kako pesak moze da se isprlja za par meseci... izvadio sam sve iz akvarijuma, isprao jedno hiljadu puta , malo vrucom, malo hladnom, i kad sam stavio u akvarijum odusevio sam se, pesak je bio beo, akvarijum obasjan (voda je bila cista pa se svetlost bolje prelamala,...)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E hvala vam :DDD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko redanja materijala - Atman ... obarhar Filteri i pumpe 3 Sre Okt 28, 2020 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka branem pomoć oko algi branem Akvarijumi 17 Uto Sep 08, 2020 8:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License