Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ispiranje nove filter vate Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Poll :: Da li ispirate novu filter vatu?

Da
42%
 42%  [ 11 ]
Ne
57%
 57%  [ 15 ]
Ukupno Glasova : 26


Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam bio lenj pa sam kontaktirao proizvodjaca (sera GmbH) i dobio sledeci odgovor:

"The filter wool consists of a synthetic polymer, and there may be small amounts of monomeric starting materials which should be removed prior to use.

Best regards

sera GmbH
Dr. Bodo Schnell"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 5:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i kada udjes u prodavnicu trazi kofil a ne vatu... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se uozbiljim.
Nikada nisam citao sta pise na pakovanju. Kao i vecina nas upotrebljavao sam je direkno iz kese racunajuci da je sve ok. Sa druge strane, dosada nisam imao problema sa cistocom vode tako da trenutno neznam da li cu je ispirati u toploj vodi ili ne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2011 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ima smisla ovo pranje vate ipak, ali i bez toga vata funkcionise bez problema, mislim da nema nikakve opasnosti po zivi svet u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License