Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Izbor podloge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, da li sam se mozda zeznuo izbora podloge da nije prekrupna granulacija, okacicu slike da vidite, da li cu moci u ovu podlogu da posadim kriptokorine?



Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 11:18 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Uto Sep 22, 2020 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može.. lakše ide sa sitnijom, ali sam ja uspešno sadio svašta i u takvu podlogu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Sep 23, 2020 6:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U ovoliko krupnu mozes i rizom nane da stavis nece propasti, jer ce imati dovoljno protoka, a sto se kripti tice nece im nista smetati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor ribica AleksandaT90 Početak u akvaristici 15 Pon Jul 13, 2020 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License