Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 jadni mali Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koje su sanse da 5-6 malih molika prezivi promenu sredine sa razlikom temp 10 stepeni

dolazim u 21 00 da vidim informacije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 8:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sigurno se nece obradovati ako ih preseces sa -10 stepeni. Ako ih polako prilagodis na temperaturu bolje ce podneti.
Suvise si malo informacija dao tako da ti ni odgovor ne moze biti bolji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa bio sam u skripcu - kasnio sam pa sam tako napisao ... e ovako ... u mresnom akv od oko 30 l imam 2 z molike,1 m i4 ksifoa... i ja primetim male molike kako plivaju u drezg i zagrebem mrezom i odma ja pmetan i tres u mali akv(40 l) sa 10 stepeni manjom temperaturom... sada se polako izjednacuje ali nisam siguran da li ce malci ostati zivi jer sam video jednu kako je pala na dno mrtva... inace sad kad sam se vratio ja uhvatim jos 3 i uzmem stavim ih u mrezicu a mrezicu zaglavim za ivice akv tako da ne poone skroz ali ima vode u njoj i neznam sta cu s njima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista, posmatraj kako ide, ako si nesto zeznuo, sledeci put ces bar skapirati da ni tebi ne bi odgovaralo da te neko isece sa +/- 10 stepeni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemogu da ih pratim jer su medju sa oko 30 drugih. bas me zanima sta ce da kaze boki
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obicno ne volim da pisem u ovakvim temama u kojima se predvidja nesto, kao i u onim gde se sumnja na neku ribu pa se onda kace fotografije i pogadja koja je krivac! Ali sam ubedjen da ces ostati bez svih malih koje su dozivele promenu od -10c. -10, pa kolika je temp. u aq gde ih drzis, ne verujem da je preko 26-7c. I zamisli ti si ih stavio u 16...nema tu vajde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne ... dzim ih u akv od oko 30 a pustio sam ga u oko 2 nesto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prezivece samo mislim da ce prvih par sati izgledati kao slogirane,ali sumnjam da ce uginuti!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zašto ti je temperatura u drugom akvarijumu toliko različita od one u prvom? Ako imaš grejač samo u jednom akvarijumu, a u drugome nemaš, onda je najbolje da oba akvarijuma spojiš pomoću pumpe kao što se spaja spoljašnji filter sa akvarijumom tako da voda kruži između oba akvarijuma. Tako će obezbediti da sa jednim grejačem zagreješ dva akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali ancistrusi Ascaron Razmena 2 Pet Sep 30, 2022 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali discusi Onix21 Tražnja 0 Ned Feb 13, 2022 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali Algari Yaesu Razmnožavanje 0 Sre Apr 07, 2021 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali Akvarijum nikouro Početak u akvaristici 47 Pet Okt 23, 2020 11:51 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License