----------------------------------- IvaKiki Uto Apr 03, 2018 10:27 pm ----------------------------------- Zdravo, ribica je bila pred kraj izdvojena u veliku teglu, 2 dana. I ja sam iz te tegle isto menjala vodu (sipala bih vodu iz akvarijuma a ovu bih bacila).Nije do tegle jer sam ja vec tu teglu pre koristila kada mi je bila sumnjiva i okretala se pa je vracala posle par dana u aq kada vidim da je ipak ok. Sudbina. Da, pocela sam da primenjujem ono sto ste me savetovali. Trazim da kupim tetrinu vazdusnu pumpu, neku biljcicu. Pocela sam da im dajem vise povrca, jos nisam stigla da napravim ono po vasem receptu ali nameravam da napravim vecu kolicinu za vikend pa onda da pakujem u kesice i odlazem u zamrzivac/frizider.Bice slicice. Slikacu sada za vikend pa da ocenite i vi podlogu. Nije to tako krupan sljunak kao sto se cini, u tegli su bili krupniji kamencici. Ali ja ispod tog sljunka u aq imam sitan pesak od koga mi je voda bila zuta (iako sam ga dugo prala pre nego sto sam formirala aq).Pa se bojim da mi se voda ne zamuti opet ako ga skinem...Elem, uskoro postavljam sliku pa je svaki savet vise nego dobro dosao.