Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Japanka nije dobro Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem sa japankom pliva ,i odjenom je nesto povuce na gore i tako je drzi par minuta ,vidim da se bori i cak se vrati dole ali opet je nesto povuce na gore ,mislio sam da je voda u akvarijumu mnogo topla pa sam stavio leda i malo se povratila pa opet pliva al opet je ponekad samo nesto izbaci gore ??Sve ostale ribice se lepo ponasaju al ova nesto nije rocna ,inace japanka sasvim normalno izgleda ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda joj hvali kiseonika ide li ti ka povrsini vode ? i kao da jede hranu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

MarkoPg ::
mozda joj hvali kiseonika ide li ti ka povrsini vode ? i kao da jede hranu?

Ide ka povrsini i kao da jede hranu al kiseonika ima pumpa radi i rasprsivac radi ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce da je od vrucine ovo vrme smeta i nama nebitno sto radi rasprsivac voda se zagreva i gubi se kiseonik, koliko bilja imas zasadjeno u aq.?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je cudno ? pliva normalno al je uglavnom po povrsini jel tako ako sam dobro razumio ako je tako moze da bude da se ne slaze dobro se nekim drugim ribicama npr ja sam kupio bio 2 muzjaka i 1 zenku japanke i mujzaci se nisu podnosili jedan je stalno tako plivao po povrsini i uginuo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

spaske ::
Moguce da je od vrucine ovo vrme smeta i nama nebitno sto radi rasprsivac voda se zagreva i gubi se kiseonik, koliko bilja imas zasadjeno u aq.?

3-4 trave obicne ,jel treba jos nesto da zasadim ??
MarkoPg odavno je ova japanka uzeta plivala je zajedno al danas mi nesto cudna .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa mozda je do kiseonika isparava ovaj kisik brzo na ovakve vrucine ... koliko ti je stepeni u akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

MarkoPg ::
pa mozda je do kiseonika isparava ovaj kisik brzo na ovakve vrucine ... koliko ti je stepeni u akvarijum

Oko 28 Razz .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se tesko bori da pliva ka dnu i kad se opusti odmah "odleti" ka povrsini moguce da joj je ostecen riblji mehur.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 9:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Ako se tesko bori da pliva ka dnu i kad se opusti odmah "odleti" ka povrsini moguce da joj je ostecen riblji mehur.

Evo jutros sam ustao polu mrtva je sva je nikakva kao da lebdi po vodi i tesko bas tesko pliva ,skoro i da ne pliva ,dal ce preziveti ??Jel moze nekako da joj se pomogne ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojanova konstatacija ovde može biti najpribližnija dijagnozi, uz ovo je i mogućnost poremećaja centra za ravnotežu. Temperatura od 28 stepeni je previsoka za Carassius aureatus vrste. Za slučaj Bojanove dijagnoze, leka i spasa nema, za moju pretpostavku, ribu treba izolovati, da ne bude uznemiravana, i vraćanje u normalu je često moguće. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Japanka je uginula nazalost .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

primi moje saucesce Very Happy heheh salim se zao mi je stvarno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

MarkoPg ::
primi moje saucesce Very Happy heheh salim se zao mi je stvarno Smile

I meni je zao al sta cu vise je necu kupovati .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa i nemoj one kratko zive..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Japanka Ranchu Mikid Bolest 0 Uto Jan 10, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka dobija crne fleke sofijaxs Bolest 0 Pet Maj 29, 2020 5:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License