Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Japanski zbun Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam biljku devojka nije znala da mi kazhe naziv sem da je cula da ga zovu Japanski zhbun.Na prvi pogled bash lichi na zhbun sva uvijena svidela mi se jako.Dodushe cena je na nivou , mozhe neko da kazhe neshto o njoj?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 11:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja za to nisam cuo, ne kazem da ne postoji, bolje postavi sliku...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dzo
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 79
Lokacija: Bg

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2010 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da ti nisu uvalili ricciu na kamenu, za tu cenu na nivou...
Postavi sliku i mene interesuje o cemu se radi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemam aparat,trazhim je u bazi ceo dan i nevidim je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dzo
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 79
Lokacija: Bg

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmm a da nije pellia ... pogledaj pod tim imenom na googlu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 8:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nije Cladophora aegagropila?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sale
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 165
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam posetio par pet shop-ova i naleteo na "japanski zbun". Jel to ova biljka? Ako je to ta, onda je rec o terarijumskoj biljci - Japanese Rush (Acorus sp.)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gigi
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 6:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto vidim da si iz Novog Sada, a i ja imam isti problem, preporucio bih ti da bbiljke nadjes preko foruma. Radnje su nam skupe i imaju los izbor, a i ova tvoja tema oko Japanskog zbuna upravo dolazi od nasih prodavaca, jer oni imaju takve nazive, isto se i meni desilo, nazalost Sad(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 11:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni igleda kao Blyxa aubertii ili Blyxa japonica

Blyxa japonica
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
kuvarcina
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Sep 2010
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 3:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo sa slike bas i ne lici na zbun. Bice da se radi o Javanskoj mahovini ili Java fern. Ima nekoliko varijeteta, ne znam tacno imena. Ako gresim, izvinjavam se :s
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sale
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 165
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 5:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova tema ide u pogresnom pravcu. Ova slika koju sam postavio je slika takozvanog "japanskog zbuna", i nema veze sa blyxom. A pogotovo nema veze sa javanskom mahovinom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako da se javi Vlada sa slikom ili potvrdom sta je u pitanju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kuvarcina
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Sep 2010
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam mislio da je javanska mahovina zato sto Vlada pominje zbun, cenu na nivou i biljku koja je sva uvijena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema veze sa mahovinama.
nesto sam cunjao po netu i setio se,da nije mozda ovo?
Eleocharis parvula.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav i izvinjenje pitao sam neshto i otishao,tacnije bio sam odsutan na sajtu (reorganizacija u firmi,priprema za zimu i td..)a shto se tice onog zhbuna nevidim ga medju biljkama,pomalo lici na hrast .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Anubia Nana, ogroman zbun +30cm velicine nebojsar Ponuda 2 Čet Maj 11, 2023 2:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veca kolicina anubie, pogostemon erec... manastiriste Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Mar 09, 2020 12:45 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Bogat zbun limnophile sessiliflore Ralke Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jun 16, 2018 12:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanski Saran DeksoN Početak u akvaristici 5 Pon Feb 08, 2016 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Japanski saran 30cm Markonbg Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Okt 01, 2012 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License