Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 JBL Mando Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2018 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam lepo razumeo. Very Happy Nisam imao puno kontakta sa skupljim podlogama tako da je meni ova vrh. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2018 4:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Tot Attila




Registrovan: 10 Dec 2018
Poruke: 1
Lokacija: Feketic Srbija

PorukaPoslao: Sub Dec 29, 2018 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ga koristim ,malo je lagan malo teze mozes da sadis biljke. Al kad biljka pusti koren vec nemas problem.Obavezno se koristi sa aqua basic plusom. Lakse mozes da cistis podlogu sa usisivacem za podlogu .Na uputstvo pise preporuceno deblj i od manada i aqua basik.I mislim da imas u 2 boje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ascaron
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2019
Poruke: 44
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Uto Maj 26, 2020 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da prenesem iskustvo sa Manadom. Podloga je jako kvalitetna, ali je obavezna priprema. Mora da se dobro ispere pre ubacivanja u akvarijum, inače će jako mutiti vodu.
Dosta je porozna i lagana podloga, zbog čega je malo teže saditi biljke, kao što je kolega pomenuo. Zbog toga je bolje staviti malo deblji sloj, i voditi računa o jačini filtracije u prvih nekoliko dana, jer jači filter može da podiže podlogu. Kada se bilje "uhvati" nema više tih problema.
Odlična je za razvoj bakterija.
Koristim je u kombinaciji sa Tropikinim supstratom i već posle nekoliko dana biljke su napredovale.
Prvih nekoliko dana sam smanjio intezitet svetla uz Easy Carbo i Profito. CO2 ne koristim. Za sad sam zadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License