Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jedno pitanje u vezi hr. podloge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2013 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aq je formiran 01.12.2012god. kad sam stavio hranljivu podlogu, proslo je 8 meseci do sad.
E sad kupio sam 15kg crnog recnog peska koji planiram da stavim u aq umesto belog koji je trenutno u aq.
Mislim da treba da stavim novu hr. podlogu kad vec sve vadim i idem sve ispocetka Twisted Evil Laughing proslo 8 meseci, taman jos malo pa je podloga na izdisaju.
Znaci da li mislim dobro ili Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2013 10:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 28, 2013 7:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obavezno menjaj i podlogu, ta je podloga odradila svoje, nemoj dva puta da raskopavaš sve zbog neznatnog troška.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Ned Jul 28, 2013 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok!
Nije problem trosak imam zemlje od proslog puta nisam sve potrosio Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 28, 2013 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliki je radni vek hranljive podloge?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 23, 2013 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel mi može neko slikati svoji hranjivu podlogu ja sam početnik pa krećem odozdo prema gore.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License