----------------------------------- vacko000 Pon Jul 28, 2014 12:43 pm ----------------------------------- Hvala na ovako brzim savetima.... Svakako sam mislio jos dosta dosta biljaka da uzmem. Sigurno neko nize rastinje ili travice (kako kaze Milan :D ) ispred kamenja i visoke biljke celom duzinom pozadine. Video sam sad na forumu da ima gde da se kupi dobrih biljka tako da cu morati sa tim da se pozabavim u narednih par dana. Oprema je standardna za ovaj akvarijum, nisam hteo nista posebno da kupujem. Pumpa 600l/h, dve sijalice T5 od 45W jedna bela, jedna crvena i njihov filter sa gomilom sundjera i ciraxom :D :D... Za sada su u akvarijumu samo ribice, puzeve isto planiram da uzmem. Od ribica tu su: 10 coridorasa (bice jos 10 u narednih nekoliko dana) 5 skalara 5 moli (2 crne i 3 zute) 2 ksifo 1 ancistrus plecostomus (nisam siguran da li se ovako pise) dugacak 25cm (bice slika uskoro nadam se) i to bi bilo to. mozda uzmem i jato neonki (15-ak komada) i jos po neku ribicu :D :D Uz akvarijum se ne dobija pumpa za vazduh, mislim da za sada nije potrebna, ali videcemo kako se stvari budu razvijale, lako je dodati ako bude trebalo. To je za sada to, cim bude nekih promena postavljam slike....