----------------------------------- Nikolac Pet Okt 07, 2016 10:48 pm ----------------------------------- Pa znas kako, dobro bi bilo da nadjes sredinu izmedju oponasanja biotopa i skejpa. Ja nisam preveliki ljubitelj skejpova, ali ipak dekoracija treba da bude takva da osim sto izgleda prirodno, izgleda lepo. Ja bih ovo granje izbacio za pocetak, deluje nekako nabacano. Znam da u prirodi tako bude ali u akvarijumima tih dimanzija jednostavno ne izgleda lepo. Cini da izglrda malo i zapusteno. Onaj panj koji je bio tu na prethodnim slikama vrati, eventualno nadji jos neki lep panj vinove loze, prosetaj do neke radnje vidi sta imaju od panjeva, ili mozda najbolje da se javis clanu HORUS, on sigurno ima neki dobar panj za tebe. Osim toga, dodaj jos nesto kamena, recnog. Izaberi par komada razlicitih velicina, al vidi da se ne razlikuju po boji mnogo. Prosetaj do reke, ponesi malo vise kuci da imas od cega da proberes. I na kraju posadi neku biljku, imas RF, sve objasnjeno na sajtu sta i kako ide i polako se igraj. Trazi ideje na netu, svega ima, samo treba guglati malo. Ja to stalno radim, i stalno menjam nesto. Inspiracije nikad dosta.