Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ka j. americi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2013 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I dalje zamerka,americki biotop sa 90% africke ribe...
Dobronamerna naravno Smile
Akvarijum je lep,ali malo razbacaj kamenje,i samo mi se ne svidja to sto je drasticna razlika u drvetu na pesku i ovoj dominantnoj grani,mnogo lepse bi bilo da je isto ili slicno drvo Smile
pre nego sto se neko javi da kaze "pa ni u prirodi ne raste samo jedna vrsta",ovo sam rekao kao predlog cisto radi neke estetike i celine u akvarijumu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2013 8:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2013 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neje 90% ostali su jos bimaculatusi
slazem se da im nije mesto u ovom akvarijumu ali ne mogu da ih bacim a i necu da ih dam nekome ko ce ih drzati u 50l
kamenje sam razbacao i lepse izgleda, a za grane nisam primetio tu razliku mozda bih mogao lozu da upletem u granu mozda bi bilo prirodnije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jan 26, 2013 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa dobro,na slikama vidim i kribenzis i bimaculatise.Ok sad je 60% Very Happy
Nije da im nije mesto,mislim biotopski gledano nije,ali ako se tebi svidjaju to je ok,a i cenim to sto neces da ih das nikom u lose uslove.
Sto ih ne bi stavio na ponudu i razmenu,pa dodao nesto od J.A. Smile
mislio sam na razliku u granama,po boji/vrsti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kribenzise sam zamenio za torokatume, i danas sam ubacio jednog plecostomusa
malo sam istumbao ove grane i kamenje pa sad akvarijum izgleda ovako


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bambus
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2013
Poruke: 106
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 30, 2013 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je sad druga prica! Very Happy
Povlacim ono sto sam rekao o drvetu na podlozi,sad je sve kako valja,i uklopilo se Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bambus
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2013
Poruke: 106
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

boki stavi jos neku sliku... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sub Feb 23, 2013 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesto sam razmisljao da ubacim jos nesto od riba pa mi treba pomoc sta predlazete ja bih hteo nesto jarkih boja kao sto su red teror ili blue acara
i sta mislite o mesanju juzne i srednje amerike da li bi se tu nasla neka riba koja bi mogla da se ubaci sa rivulatusima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad_91
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 24
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jun 13, 2013 1:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako napreduju terori Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jun 13, 2013 8:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes sa njima da drzis neke centralce. bar sam ih ja drzao, ali ne preporucujem. Imaju oni ipak malo drugaciji "mentalitet" a i zahtevaju potpuno drugaciju vodu, mada ako ove vec drzis u cesmovaci onda to i nije problem.
Potrazi malo na netu koje ribe dele njihovo staniste, pa probaj da nabavis. NIje bas kod nas tako losa situacija sa ribama, samo se covek mora malo potruditi....
Moje secanje na FGT je da kada se mreste budu vrlo agresivni. Secam se zenke koja se zakucavala u staklo kada pridjem aq. U takvoj agresiji mislim da bi mirne ribe kao plave akare najebale.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jun 13, 2013 8:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da, svidja mi se ovaj zadnji izgled. Bravo
Mozda da probas sa valisneriom da malo maskiras onaj cosak filtera Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako napreduje aq?

Meni su green terori tiha patnja i mislim da ih nikad necu ni imati zbog preke naravi Very Happy Ipak, jedva cekam da vidim kako se razvija aq.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Pon Avg 12, 2013 3:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo da malo osvezim temu, od riba je pusten jedan jack dampsy (c.america) trenutno je na velicini 12 13cm,
gold saum ("green terror") su na velicini 16-17 zenka i 20-21cm muzijak, jos uvek se ne mreste mislim da je razlog tvrdoca vode, muzijak se udvara ali je zenka ne zainteresovana
torokatumi su jedno vreme redovno bacali ikru ali ne uspevaju da je sacuvaju, pleco radi svoj posao a tu je i jedan kribenzis sa pocetka teme kojeg su mi vratili jer je pravio haos u akvarijumu
jedini problem su biljke koje ne napreduju pokusavao sam sa izmenom svetla ali nema promene amazonka pusta nove listove ali stari trule, verovatno je podloga u pitanju i imam u planu da je zamenim posto sam naisao na lep recni pesak tako cu i ovaj kvarc izbaciti
evo i par slika slikane mobilnim izvinjavam se za kvalitet
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Pon Sep 30, 2013 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo jos koja slicica
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Sep 30, 2013 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

boki 013 ::
evo i nesto slika

Image

ovo mi se najvise dopada Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License