Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kad malisani gupika pocinju da dobijaju sare Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Jun 11, 2010 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kako se to srce priprema?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 11, 2010 3:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 12:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naj vajnije kod gupika so purvih 10 dana treba ih hraniti artemiu ili microcurvi 4-5 puta na dan posle 30 dana pochne se viditi cvet gupiki.
Takoje vajno je akvarium da nije prenaseljen i da su sve gupike u akwariuma isti razmer da mogu svi dobijati ednako velichinu hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje gupi jedu sve(granule,suve larve),i evo sad imaju 6 nedelja,vidi se razlika u boji(imam crne i "obicne"),jednimo sto ih necu prebacivati jos u veliki akvarijum,imam skalare,pa da se ne zavrsi pogubno.


A ne bih da se pravim pametna ,mislim da se smrze srce pa se narenda po malo koliko ti treba.Najbolje pitajte Bojana,covek zna gupike u dusu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moje imaju oko 10 dana a vec se nazire boja....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni su se okotile 2 zenke i posle 20 dana su mi samo 2do3 beba dostigle velicinu 1 cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sub Nov 06, 2010 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ Stefkoss

Nisi ni prvi ni poslednji sa takvom konstatacijom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Pet Nov 19, 2010 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje gupike su stare 13 dana tačno,70% populacije je dostiglo veličinu od 1 cm,nekolicina počinju da se boje repovi u gornjem delu repa!hranim mladj samo karotinskom hranom pakuje je"ZOO SKALAR" Sastav(hraniva životinjskog porekla,zitarice,vitamini,mineralne materije,proteini 48%,masti 8,7) Pokazala se kao najbolja za rast mladji,kada mladj poraste tada možete hraniti i raznovrsnom hranom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 2:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze i brine shrimp hrana da im se usitni,mada su meni najvise napredovale sa mikro crvima i JBL novo vert.Mozes i da im usitnis bilo koju hranu ali radi sto brzeg napredovanja i boljeg kolorita sto kvalitetniju hranu.Za mesec dana su mi narasle oko 2-2.5 cm,naravno zenke su uvek vece i jace i brze napreduju.Ne treba zapostaviti spirulinu i biljnu hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da dodam jos nesto bitno je hraniti mladj vise puta u toku dana,ja ih hranim recimo 5 puta na dan u manjim kolicima.Ribice imaju mali zeludac,a crevo im je dugacko pa zato mogu da pojedu malu kolicinu hrane,ali ipak brzo svare pojedenu hranu!
U prirodi ribice nemaju veliku kolicinu hrane pa non stop su u potrazi za hranom i non stop jedu nesto,zato i ribice u prirodi mnogo bolje napreduju nego u akvarijumu!Ako nisam u pravu neka me neko ispravi,mada da nisam u pravu ribice mi nebi brzo napredovale?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License