----------------------------------- nesa69 Sub Sep 13, 2014 8:51 pm ----------------------------------- Ne znam ali meni se mnogo dopalo kako je čovek uradio. Ispod klipa ima i link ka šemi sumpa, RO, sistem za zamenu vode ... Ali čoveče 5 generacija altuma. Skoro sam gledao klip gde švabe idu u Peru (ako se ne varam), pa u divljinu, pa lokalne ribare, pa vataj, pa pakuj (u džungli vožnja čamcem i digitalna provera parametara vode) pa u Nemačku. I odgajivačnica itd ... Ne znam, neko pukne pare da slika lavove, neko da ubaci 50-ak kila kamena i XXXX evra na korale i ribe, rade ljudi šta vole ako mogu i koliko mogu. Plavšić je potpuno u pravu sa moje tačke gledišta, otprilike je tako išao i moj put sa tim da barbuse i razbore ne dam :-) Ja sam tek svestan situacije, kao stalno zaposleni honorarac koji tu i tamo uspe da utera platu :-) Meni recimo ne bi bio cilj vraćanje uloženog, nego uživanje. Pa ne znam, viđam na ulici kerove od 500 pa na više evra, mačke po stanovima reda xxx evra. Mada ko zna, kad bi imao sredstva i prostora, možda bi me i povuklo da ih selektujem i mrestim, ali opet kao hobi. Pa ovde čovek ne može ni ovce, svinje i tako to da gaji jer mu danas sutra promene neki zakon, uteraju novi porez na lepotu ovaca ... Tek naplata, dugo sam u privatnim vodama, da ne mračim, lepo se naradio danas :-)