Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kakav je ovo puž??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, danas sam u svom akvariju pronašao nekakvog puža pa sam ga izvadio van jer ne znam da li je koristan ili štetan. Na netu sam pronašao da bi to mogao biti bladder snail (Physidae). Stavit ću i sliku pa da vidite da li je to taj puž. Molio bih da mi što prije odgovorite jer je puž sada u posudi s vodom izvan akvarija, pa ako je koristan da ga vratim natrag. Thanks na odgovorima...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 10:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Physa snail je, nije nesto preterano koristan a ni stetan, tvoj izbor da li ces ga ostaviti ili baciti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvalna na odgovoru. može lock teme jer sam ga bacio u baru nedaleko od kuće pa nek živi Smile))). pronašao sam na netu da stvara neki otpad i pogledao u posudu i vidio sve puno nekih tankih crnih linija kao neki "mikro crvi", a to mi se baš ne gleda u akvariju pogotova ako ih se namnoži nekoliko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene ne jedu bilje, a ima im mnooogo. Razmnozavaju se prilicno, ali ako nemaju sta da jedu rastu jako sporo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zedochok ::
Kod mene ne jedu bilje, a ima im mnooogo. Razmnozavaju se prilicno, ali ako nemaju sta da jedu rastu jako sporo.

Samo jedno pitanbje još, ako je on bio veličine oko 3 mm da li se je sposoban razmožavati?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 1:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to ti ne mogu reci, mislim da je to neka granica, ali iskreno nemam pojma. Uskoro ces saznati Smile ili neces Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne preostaje mi ništa nego čekati Smile))). samo se nadam da odjednom ne pronađem hrpu puževa Smile))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nije bitno i ako su se zapatili u aq, nisu stetni.
Jedu sitne alge...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav je Eheim Professionel 3 2073 ka... WoodyAllen Filteri i pumpe 4 Sre Maj 27, 2015 5:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav je ovo puž? DevilFish Ostali Stanovnici 3 Sre Maj 01, 2013 7:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav muzjak za ovu gupiku?? Kristina Guppy fun club 7 Sre Maj 09, 2012 9:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav filter za ciklide? plavsic88 Uradi Sam (DIY) 2 Pet Mar 30, 2012 9:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License