Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako da skinem mrlje od silikona? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gilepr
Akvarista



Registrovan: 05 Sep 2012
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 26, 2012 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zilet uvek stoji kao sigurna varijanta. a verovatno se ti i bolje snalazis, posto si iskusniji, ali ova stvarcica dosta olaksava posao. zgodna za rukovanje i nemozes se poseci. Wink
svakako ga treba imati pri ruci...i zilet, a i skalper! (za koje sam ja siguran da ih imaju i oni koji se ne bave akvarijumima... Smile )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 26, 2012 11:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kaligula1
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2012
Poruke: 18
Lokacija: VRANJE

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ovako..imao sam unutrašnju pozadinu od stiropora,pa sam rešio da je skinem posle nekog vremena,e onda kuku lele,pola tube silikona bilo razmazano na zadnjoj strani akvarijuma..skidanje silikona većih delova žiletom,i grebanje noktima milimetar po milimetar,dok vam oči ne ispadnu..ide sporo ali deluje..a te masne flekice koje ostaju..samo nakvasite običnom vodom mesto gde ima fleka,i samo obicnom novinom..izgužvajte novinu i brišite..skida fleku 1.000.000% vrlo brzo..proverite..toliko..sve ovo ostalo je rekla kazala..samo NOVINA
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedini problem kod novina je sto su slova od olova koje je otrovno,za spolja moze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2018 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da malo obnovim temu...
imao sam skoro sredjivanje stana..pa sam sam akvarijum prekrio onim tankim najlonom sto se stavlja kada se kreci i slicno...
stajao je tako par dana,jer je majstor malo razvukao posao...
kada sam skinuo najlon..na nekim mestima,da li zbog kondenzacije ili nesto drugo..pojavili su se tragovi na spoljnoj strani stakla..nesto kao kad se pojavi od kamenca,ako negde prska voda,pa ostane trag...
prvo sam ocistio novinama i sredstvom za staklo...onda sam cistio polako ziletom,i beli tragovi su nestali,ali se uz odredjeni ugao vide tragovi tih linija(kao kad ostane lepak)....
tu vise Zilet ne radi posao...samo predje preko toga...
Ima neko ideju sta smem da koristim(sirce nisam probao)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License