----------------------------------- Nemanja21 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Kako da znam kad ce ribica da se mresti? ----------------------------------- Kako da znam kad ce ribica da se omresti? Vrsta je: Riba japanka ili zlatna ribica ----------------------------------- Lenji Lisac Sub Nov 07, 2020 11:22 am ----------------------------------- Kad im oboris temperaturu na 19-21C, ubacis mop da zenka ima gde da polozi ikru a muzjak oplodi, zatim taj isti mop ili ribe prebacis u drugi akvarijum i sacekas par dana da se izlegu mlade ribe. ----------------------------------- Nemanja21 Sub Nov 07, 2020 12:55 pm Kako da znam ko je muzijak a ko zenka? ----------------------------------- Kako da znam ko je muzijak, a ko zenka? ----------------------------------- Lenji Lisac Sub Nov 07, 2020 5:06 pm ----------------------------------- Muzjak na skrgama i prednjim perajima ima bele tacke, zenka je vise zaobljena pri repu. ----------------------------------- Nemanja21 Sub Nov 07, 2020 7:47 pm Hvala ----------------------------------- Hvala na pomoci.