Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako prepoznati m. ili z. rod ove vrste Poecilia latipinna Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
prljavi11
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: Beska (Srbija)

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi imam ove ribice Poecilia latipinna ali nemogu da prepoznam musku i zensku ribicu...i kako da znam kako ona izgleda (msm pokrece se i funkcionise)Very Happy ..ako me razumete ..Very Happy ako neko ima vec takve i zna nesto nek napise.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to su moliji...muzjak ima izduzeno stomacno peraje...a zenka zaobljeno...i zenke su uglavnom deblje(zbog toga sto nose male ribice)...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
prljavi11
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2010
Poruke: 15
Lokacija: Beska (Srbija)

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

napravio sam kucicu od kokosa i ribica mi se stalno zavlaci u nju..el to ima neke veze sa mrestom (mislim na tu istu vrstu).. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne ne...ova vrsta spada u zivorotke...ona ribice radja zive...uglavnom se pred mrest umiri...a mozda je neka druga ribica juri pa se krije u kucici...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam i ja molike ali bukvalno nikad nisu usle u pecinu, daj slike ribe mozda bude neka druga riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License