Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako sa potapanjem? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rakam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 9
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim zasavet,naime potopio sam tera magmu,ali devedest pet posto sadrzaja pliva na povrsini(mozda je trebalo u toploj vodi)inace prvi put oformljujem akvarijum sa podlogom tako da su mi jedina iskustva ovaj forum i Vi?Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako si potopio, gde si je potopio, i zasto si je potapao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
rakam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 9
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako,u kofu sam sipao pola sadrzaja vrecice od 8 lit i preko toga nalio hladne vode posto pisu da treba par dana da se ispira substrat,medjutim sve je na povrsini,ako veceras prosipam taj povrsinski deo vode -ode i zemlja s njom,naglasavam da je prvo iskustvo u pitanju,inace pripremio sam akv.od 150 lit i nadam se da cu mozda i ja imati koju sliku za pohvalu a za sada samo citam odavde i trudim se da zapamtim .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde pise da treba par dana da se ispira, ako ti nije tesko daj mi link ?
Ja u svakom svom aq primenjujem jako prostu taktiku a to je: pocepam kesu, prospem zemlju, poravnam je rukom, stavim mrezicu za komarce preko i kvarcni pesak. Nalivam vodu u aq, pustam filtere u rad i time je proces zavrsen. Nekako sada odvoj tu vodu i prospi je i nastavi u duhu ove moje taktike Smile
Ili sacekaj misljenje drugih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
rakam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2010
Poruke: 9
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro Sale,hvala ti nemogu bas da sada razim gde sve to pise jer sam dosta dosta citao ovih danaa potapanje savetuju iz razloga sto se na taj nacin kao odstrane organske materije koje isplivaju na povrsinu.ipak jos jednom hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema na cemu. Kod mene funcionise super ova moja varijanta, znaci diskusi, ramirezi, apistograme, altispinoze, ancii, koridorasi, poneka gupika, pirane, kraljevske neonke i nikada nista nije falilo nikome.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License