----------------------------------- nikouro Sub Apr 14, 2018 11:01 am ----------------------------------- Znam da forum postoji da bi se pomagali i razmenjivali iskustva a niko nije bezao od časti nego mnogi hoće da skinu kožu sa ledja e to ti nije čast i nije hobi ili je mozda ovaj forum napravljen da se zaradjuje.ne znam glup sam Ako na ovom forumu nije bilo poklona u vidu biljaka, opreme, akvarijuma, riba i jos mnogo sto sta onda zaista ne znam gde je. Stariji clanovi foruma to znaju. Mnogi su poklanjali i primali poklone. I sam sam primao poklone i poklanjao al je posle nekog vremena to za pojedine clanove bila prilika da zarade i to samo posle desetak neobaveznih poruka na forumu. Naravno da ce neko da pokloni visak ukoliko primeti da novi clan ima volju i zelju a pritom i prestavi pojedinosti svoje kreacije i ukljuci u razmeni poruka. Dosta nas se upoznalo preko ovog foruma i nastavilo druzenje i razmenu onoga sto ima. Nekada je neprocenjivo kada pozoves drugog clana i razmenis iskustvo uz kafu, sok, pivo ili sta god a kasnije bude i razmene onoga sto imaju. Niko od nas amatera pocetnika se nije obogatio na ovom forumu.