----------------------------------- Peku Čet Jun 16, 2022 12:22 pm ----------------------------------- Iskreno se nadam da nećeš pokušavati sa superlepkom :lol: Da drži vodu, teško, voda uvek nađe put. To superlepak+soda bikarbona je dobro za pumpe kada pvc izolacija od kabla krene da se izvlači ili puca. Moj ti je savet da odmh ojačaš spoj pumpe i kabla ako ćeš praviti kanister. Koliko se isplati je diskutabilno zbog tog spoja. Konektori ako ćeš već da ih kupuješ onda izbušiš staklo ili napraviš prelivnu kutiju i staviš filter ispod akvarijuma. Teflonski fitinzi to se možda i isplati fiting+gumica+matica oko 400din. Da je to bilo da se poruči preko neta pre nekih 10tak godina kada sam imao istu ideju kao ti sigurno bih probao. Sada bih se cimao samo da zalepim staklo ili napravim rasvetu. Ne znam koliko su dugo u hobiju ali posle određenog vremena ćeš videti da se ne isplati cimanje i budženje za akvarijume koji služe za uživanje na duže staze. Ako si baš zagrejan da napraviš solidan filter razmisli kako bi ubacio grejač u njega.