----------------------------------- tigar Ned Feb 23, 2014 5:24 pm kabel ----------------------------------- sto se tice kabla probusio sam poklopac i sad dobro pratite uzeo sam lemilicu i prvo sa njom topio plastiku i gurao je prema kablu tako da zatvorim rupu i sa gornje i sa donje strane.zatim sam posto mi je cale majstor uzeo silikon zove se "FC sika 11" to je silikon koji se koristi za oluke da se ne bi morali raditi kalajem.ovaj silikon kad zalepi nema odvajanja samo brusilicom ga mozes preseci.napravljen je da moze lepiti i pod vodom ali ga nisam probao.znaci procuri oluk a pljusak je namazete i on se lagano susi pod vodom a ne moze ga voda saprati.kosta 700 din. --znaci kad se plastika ohladila naneo sam tog silikona i sa jedne i sa druge strane ali sam pre toga osmirglao povrsinu jer nece na glatko da uhvati. sto se tice poklopca neverovatno jako zategne jer je gumica malo deblja.ja i burazer smo jedva otvorili da pojacam pumpu na max jer mi u pocetku slabo voda isla -- filter radi par dana od datuma kad je napravljen cini mi se 19 ovaj mesec i voda se preporodila. napravio sam ovaj filter jer sam imao atman 3336 profesional i pri ukljucivanju malo malo pa mi ostane vazduh pa nesto zeza pa nesto ni ne ocisti kako sam se nadao jer mi je rupa na ventilu jedva 10 mm i kad mi je bilo dosta svega uzeo i napravio ovo.ne bi sad kupio fabricki i da mi neko da pare