Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Keramaicki prstenovi u potopnoj pumpi ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedan akvarijum od 25l fabricki sa potopnom pumpom .e sad me interesuje , ako stavim keramicke prstenove, dali ce prstenovi tu igrati neku ulogu ? I mogu li da zamijenim taj sundjer koji je u toj pumpi da stavim neki drugi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 10:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da u tvom slučaju keramika nema nekog posebnog efekta.Redovno menjaj vodu i sunjđer isperi u vodi koju izbacuješ iz akvarijuma.Sunjđer možeš da menjaš po potrebi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mijenjam svakih 5-7 dana.A nece da naskodi nesto ako ja to uradim ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam imao potapajuce pumpe do sada ali mislim da taj sundjer bi trebao samo da isperes u vodi koju si izvadio iz akvarijuma i da ga takvog vratis nazad. Korisne bakterije se stvore na njemu i one doprinose boljem preciscavanju vode, barem tako rade sundjer filteri. Filteru je potrebno oko tri nedelje da se formira.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sve ja to radim kako treba . ali me samo interesovala ovo sa keramickim prstenovima ... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li možeš da slikaš tu potopnu pumpu? Nisam do sada video potopnu pumpu u koju staju keramički prstenovi, kojih je dimenzija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravno maslachak je mislio na potopnu filter pumpu,moze u svaku da se nagura posto ima mesta za 3,4,5 zavisno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ gocha
da upravo tako .potopna filter pumpa ,
@ nemanjask 5s x12d cm...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, interesuje me ta potopna pumpa za moje manje akvarijume, zato sam pitao dimenzije. Hvala još jednom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa dobro sad znas o cemu se radi ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Modifikacija impelera na potopnoj pumpi jovica Uradi Sam (DIY) 12 Pon Mar 21, 2016 5:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Keramicki prstenovi laky_kg Filteri i pumpe 6 Sre Feb 10, 2016 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Keramički prstenovi se rune DevilFish Početak u akvaristici 15 Ned Apr 07, 2013 6:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY keramicki prstenovi misa984 Uradi Sam (DIY) 23 Čet Jun 02, 2011 2:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka keramicki prstenovi zed Ostala oprema 1 Čet Dec 09, 2010 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License