Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kiseonik Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda je pogresno mjesto ali me zanima kako da dodam jos kiseonika u akvarijum,bez rasprsivaca! Postoji li nacin?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 12:20 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Limare
Akvarista



Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 38
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam koristi se rasprsivac i dobro je i dosta ima iseonika kada imas puno biljaka u akvaijumu.za ostalo ne znam.... Evo teme pa pogledaj tu mozda nesto nadjes

http://www.akvarijum.org/forum.....php?t=4453
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je filter podvodni ali ima plasticne nastavke koji idu iznad vode i kada ga upalim voda se sipa u akvarijum i budu mjehurici,nadam se da znate o cemu govorim!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 1:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Reci cu samo da u svojim akv ne dodajem kiseonik ( osim kada je neophodno usled lecenja nekog eventualno ) iako imam rasprsivace stavljene eto cisto nekada ako zatreba i ribicama nista ne smeta.

Tako da ako imas rasprsivac onda opusteno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam,pitam treba li da kupim!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko imas ribica i koliki je akv? Ako je guzva, a ribice malo vece onda bi valjalo ukoliko nemas bas bilja dosta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ti plasticni nastavci trebaju da budu u vodi i da talasaju povrsinu vode

u aq od 50l imam 23 ribice pa ne koristim rasprsivac vec taj filter sa nastavkom i on mi stoji i uvodi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To crevo ne treba da stoji u vodi,vec van akvarijuma kako bi mogao da uvlaci vazduh.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I na kutiji na slici stoji van akvarijuma!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefanovic nemoj me pogresno shvatiti ali nigde nije rekao da je crevo

a i da je crevo nemoze se iz njega sipati voda

ako na kutiji pise onda u redu ja sam mislio da je druga varijanta posto si rekao da iz tog plasticnog ide voda u aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2011 10:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam uradio kako je na akvarijumu za zivorodke jer taj nastavak je najvise uprilicen njima,posto pise da se taj nastavak ne stavlja ako su druge ribice u pitanju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ishrana, kiseonik dilema stojkess Početak u akvaristici 2 Sub Okt 29, 2016 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe i Kiseonik Zhorz Ribe 8 Sub Dec 22, 2012 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka da li je potreban KISEONIK? nikouro Ribe 16 Pet Feb 25, 2011 10:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License