Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kisne gliste Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma znam nisam ja protiv toga to je normalno da zelis sam da uredis svoj akvarijum kao sto smo svi uradili nego mi je smesno sta vam sve pada na pamet.A uzgred koliki je tvoj akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 3:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam nov u akvaristici i poceo sam sa akvarijumom od 60 litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja licno nebih stavljao kisne gliste i crve muti vodu i vise sta god da cujem od caka za hranjenje i ostale nove gluposti neisprobavam u mom akvarijumu moje ribe jedu ( artemiu ,tubifeks,crvenu i crnu granulu, spiruline,sargarepice ,zelje pa im nista ne fali
Nikad ni jedna nije imala parazite niti su mi crkavale od bolesti samo od starosti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ih stavis u casu na mokrim novinama, bice ciste i nece vam mutiti vodu. Inace pricamo o kisnim glistama, zato i kazem kako i sta, nikog ja ne teram da tako hrani ribe!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skineru nisi mi rekao koliki je tvoj akvarijum po litrazi???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad necemo ici toliko daleko od teme, ipak se ovde prica o kisnim glistama. To prodiskutujte u delu predvidjenom za to ili preko privatnih poruka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si,nije vredno rasprave a i ne u ovoj temi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Apr 03, 2010 12:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crve za pecanje nikako, previse su masni a i cesto su vestacki obojeni . A gliste bih davao eventualno oskarima i drugim vecim mesojednim ribama. Ne isplati se seckati glistu za gupike i druge sitne ribe, bespotrebno zamucivanje vode.
Ako bas toliko zelite zivu hranu, postavite kantu vode u dvoriste/na terasu, stavite malo suve trave/lisca/zelenu salatu/koru od banane i za 2-3 nedelje imacete larve komaraca, a ako vam se posreci i bloodwormse...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nemanja1994ki
Akvarista



Registrovan: 10 Apr 2010
Poruke: 28
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Apr 18, 2010 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sta se raspravljate,ostavite kantu sa vodom na leto napolje,pa za koji dan izvadite larve komaraca i bucnite u aq.... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Apr 18, 2010 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komarci ,larve su extra hrana ,uf ribe ih tamane opasno ! odlicna hrana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Sub Maj 22, 2010 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

MOZETE I MUVE DA HVATATE PA DA IM DAJETE SAMO IM OTKINEMTE KRILA I GLEDATE KAKO RIBICE TO TAMANE!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
schnauzer
Akvarista



Registrovan: 24 Apr 2010
Poruke: 52
Lokacija: Avala

PorukaPoslao: Sub Maj 22, 2010 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

v!KTOR ::
MOZETE I MUVE DA HVATATE PA DA IM DAJETE SAMO IM OTKINEMTE KRILA I GLEDATE KAKO RIBICE TO TAMANE!!!!


Ne bi preporucila, jer muve slecu na sve i u sebi nose razlicite uzrocnike oboljenja...
of topic: imam pitanje ok stavim kantu vode napolje, namnoze se komarci i samo ih ubacim u aq ili moram da ih dezinfikujem predhodno i kako a da ostanu zivi KMnO4 ili nesto drugo????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Zola
Urednik
Urednik



Registrovan: 30 Maj 2009
Poruke: 255
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 4:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja ti savetujem da kisnim glistama hranis samo vece ribe. Sluzi mozes da se oslobotis tako sto ces da sipas malo mleka u tacnu pa potopis gliste, pa i isperes i dajes odmah ribama. Nikako nesmeju da ostanu nepojedene gliste u akvarijumu!!!

Sto se tice larvi komaraca, slobodno ih ubaci bez bilo kakve dezinfekcije u akvarijum, ja tako radim vec godinama i nema problema, naravno ako ih gajis u kontrolisanim uslovima (tvoja kanta, sa akvarijumskom vodom, i dodatom travom i sl.), ali ako hvatas larve iz prirodnih voda... to ti uopste ne bi preporucio. Na karaju krajeva imas da kupis susene larve komarca, ako nemas uslove da is "odgajas" u kanti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a i veoma su jeftine i ima ih u svakoj aq radnji....
ko hrani ribice sa crvicima za pecanje Confused i koje ribice hranite sa njima Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bih preporucio da se ribice hrane crvicima za pecanje, cesto su vestacki bojene i ne znam koliko su zdravi za ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gliste u ishrani ribica Djokic Ishrana 11 Pet Feb 27, 2015 2:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kalifornijske gliste i grindal crvi krlle83 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Jul 19, 2012 10:08 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kisne gliste Bojan Ishrana 0 Sub Mar 07, 2009 10:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License