Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kocka 45l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
laik92
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 28 Jan 2018

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2018 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, nov sam u akvaristici ali nekim sporim tempom planiram polako jednu kocku u svojoj sobi.
Dimenzije akvarijuma 40x35x32 nekih 44.5l, kad se sabere oduzme sa scapeom po mojoj proceni bice nekih 35l vode,
za filtraciju sam planirao hang on f600 (jer nemam mesta za spoljni filter nazalost), osvetljenje led reflektor 30w epistar (kinez) 6500k, 60lumena po l, mozda i malo vise svetlosti ali tu ce biti dosta biljne mase vremenom, sa podlogom i osmokotom, sa diy co2 verzijom, od zivog sveta planiram microrasbora galaxy sa kozicama, ali one ce da sacekaju jedno mesec dva dok se sve formira i stabilizuje u akvarijumu, sto se scapea tice, planiracu neki panj iz ugla sa miksom crvenih i zelenih biljaka, i nekim tepihom koji je srednje zahtevan

Za sad to ovako izgleda Smile

http://prntscr.com/i6vh4y (izvinjavam se ne znam da postavim sliku pa cu ovako)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Jan 28, 2018 10:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka kocka 64l Dado87 Morski Akvarijumi 116 Pet Okt 20, 2017 11:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kocka 30x30 mavejic Morski Akvarijumi 40 Sre Apr 19, 2017 11:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum kocka 80x80x55 Sone_bg Uradi Sam (DIY) 9 Čet Dec 22, 2016 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kocka 69 litara milde Akvarijumi 5 Pon Jan 18, 2016 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kocka 30x30x30 Oziris Rasveta 4 Sre Dec 30, 2015 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker