----------------------------------- Doksas Pon Mar 25, 2019 8:11 pm Koja je ovo riba pomoc? ----------------------------------- Prvi put ih imam a zaboravih naziv, pretpostavljam da je neka tetra ili gresim? https://i.postimg.cc/BbDzHhWt/20190325-190326.jpg ----------------------------------- chaosad Pon Mar 25, 2019 8:14 pm ----------------------------------- jeste tetra, liči mi na columbijsku vidi na netu pa uporedi. ----------------------------------- Doksas Pon Mar 25, 2019 9:23 pm ----------------------------------- Izgleda da jeste, izguglao sam Hypessobrycon columbianus KOLUMBIJSKA PLAVA TETRA, jace su boje na slikama sa interneta ali pretpostavljam da je to normalno kod postavljanja slika za reklamiranje proizvoda :) Hvala kolega, ziveli. ----------------------------------- Anboy Sub Mar 30, 2019 7:51 am ----------------------------------- Jeste KOLUMBIJSKA PLAVA TETRA. Boja ce joj najvise zavisiti od hrane i ambijenta u akvarijumu. Ume da bude bas lepa pogotovo na toj velicini. Mrestio sam ovu ribu jedan vremenski period i ono sto je zanimljivo je da je jako tesko napraviti razliku u polovima ove ribe. Nadam se da si kupio vise komada jer je jatna riba. ----------------------------------- Doksas Uto Apr 02, 2019 2:58 pm ----------------------------------- Sad tek videh Anboy, da, kupio sam 6 kom uzeo bih jos ali nije bilo.