Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja marka lisnate hrane je najbolja za mladj zivorotke? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sveta021
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 244
Lokacija: Antwerpen-Belgija

PorukaPoslao: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja marka lisnate hrane je najbolja za mladj zivorotke?
Ja sam kupio Vitakraft Baby Premium,pa me zanima da li je dobra ili da kupim neku kvalitetniju recimo od Tetre ili Sere?



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sanja98
Akvarista



Registrovan: 09 Jan 2012
Poruke: 11
Lokacija: R.Srpska -Teslic

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i mene zanima ,ali ocito niko nije raspolozen da nam otkrije tajnu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da niko od nas nije probao da baš svim lisnatim hranama hrani mlađ živorotki, te vam ostaje samo da - probate.

Ovu hranu na gornjoj slici nikada nisam ni video.

Za Tetrine hrane generalno važi da su jako kvalitetne, a i najdostupnije su na domaćem tržištu.

Kao što rekoh - probajte. Ako lepo napreduju nema razloga da se ne koristi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kupujem onu u Preljini i nista joj nefali... Jedu je kao i tetru, seru, itd...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Ghandi_bl
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2011
Poruke: 59
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2012 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam uzela Tetrinu, a imam mladj gupija, i pokazala mi se kao odlicna Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sveta021
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 244
Lokacija: Antwerpen-Belgija

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2012 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja mislim da je Tetrina odlicna,ova marka je Nemacka ali je tacno duplo jeftinija od Tetre,mislim da cu od sada i kupovati samo Tetinu hranu,eventualno Serinu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2012 7:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mogu da pohvalim Tetra guppy, kazu da je predvidjena bas za zivorotke, dosta je sitna tako da ribice bez problema mogu da je progutaju, a vidi se da je vole.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2012 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preferiram Tetrinu hranu mada kazu da se pokvarila i da nije kao ranije te da je sad Sera bolja. S druge strane to je tako ne bitno sta pise na kutiji i kako izgleda hrana sve dok je riba jede, lepo se razvija i lepo izgleda Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2012 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi korisnje bilo stalno menjati proizvodjaca. Trenutno na trzistu svako od proizvodjaca ima nesto kvalitetno iz svoje ponude ishrane za ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maredelija
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 20
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tetrina hrana je najbolja, tako se bar pokazalo kod mene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License