----------------------------------- Sijamski_Mrmot Sub Mar 29, 2014 5:49 am Koju Arcadia neonku dodati? ----------------------------------- Pozdrav, Najzad sam našao rešenje kako da dodam svetlo u fabrički juwel Rekord 700 aq, moći ću da dodam jos jednu T8 450mm 15W neonku trebao bi mi savet vas iskusnijih koju Arcadiu da dodam, u postojeće mesto sam već od starta stavio 450mm T8 15W Arcadia Fresh Water, koja bi najbolje išla u kombinaciji sa njim a da pomogne rast biljaka i istakne ribice? (imam kraljevske neonke, microrasbore i ramireze) ----------------------------------- Blue Sub Mar 29, 2014 10:25 am ----------------------------------- Ako bas insistiras na tom proizvodjacu, mozda Original Tropical... ----------------------------------- Mitar Pon Maj 19, 2014 11:24 am ----------------------------------- Ja koristim Original Tropical jednu neonku u akvarijumu od 50l i zadovoljan sam,biljke sasvim fino rastu posle 6 meseci koriscnjena ----------------------------------- krlle83 Pon Maj 19, 2014 1:27 pm ----------------------------------- Ja koristim Natural Daylight od Arcadie i prezadovoljan sam ----------------------------------- Sijamski_Mrmot Pon Maj 19, 2014 2:16 pm ----------------------------------- Dodao sam odavno original tropical i biljke su vrlo srecne ;) ----------------------------------- Mitar Pon Maj 19, 2014 9:57 pm ----------------------------------- Neonku koristi sve dok biljke uspore sa rastom odnosno oslabi intezitet svetla!