Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kokosov orah Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ljiki
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2018
Poruke: 9
Lokacija: Jug

PorukaPoslao: Pet Mar 17, 2023 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze ili ne kokosov orah u aq,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 17, 2023 8:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sudijag




Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 1
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Mar 21, 2023 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljiki ::
moze ili ne kokosov orah u aq,


Ja sam je imao nekih 4-5 godina u starom akvarijumu, koji sam na kraju poklonio. I dalje je u njemu, ukupno oko 10 godina. Ne samo da nije falilo ništa već je bila interesantna i dekorativno a i kao dobro mesto za skrivanje većini riba. Usled svih procesa u akvarijumu i pod uticajem riba koje su su je grickale dobila je mnogo prirodniji izgled, tako da vizuelno izgleda super. Naravno uz nju mora neki dobar skejp da upotpuni sve.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban kokosov orah Maxy xD Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Sep 17, 2014 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vinova loza i kokosov orah za razno cricket79 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Okt 21, 2013 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kokosov treset usdp Podloga 9 Ned Avg 25, 2013 12:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kokosov orah u KG ? Aleksandar99 Razno 5 Pon Sep 24, 2012 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kokosov treset Onix21 Podloga 3 Sub Mar 17, 2012 10:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License