----------------------------------- nisni Sre Mar 22, 2017 4:58 pm Koliko mladji u AQ-pomoc ----------------------------------- Imam problem sa mladji corydorasa aenusa.nakon mresta u zajednickom akvarijumu,prebacio sam ikru u poseban AQ bez podloge,aeracija i HSF.Kolicina vode je 13 litara. Izmrestilo se oko 100-ak. Da li je potrebno odredjenu kolicinu mladji prebaciti u drugi AQ( 15 lit.),kada i koliko,ako neko zna ? ----------------------------------- Serene Sky Čet Mar 23, 2017 12:24 am ----------------------------------- Imas nekoliko tema o razmnozavanju koridorasa. Licno ne raznozava ribe. Nemam gde i ne isplati se al sam 100 posto siguran da bi trebao da ih odgajaš u nekom većem akvarijumu 50-100l. Moras necim hraniti 100nak ribica sto znaci da ce se voda brzo prljati u malom akvarijumu. ----------------------------------- nisni Čet Mar 23, 2017 10:59 am ----------------------------------- Hvala Serene Sky, sve je ispalo neocekivano da je mrest uspeo skoro 100%,a ja nepripremljen,a usto skucen sa prostorom.