Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koliko puta treba hraniti ribice? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vladaNS
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2009
Poruke: 14

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2009 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uvek me interesovalo koliko puta treba hraniti ribice u toku dana. U jednoj prodavnici je jedan covek pokazivao koliko treba da hrani nekoliko japanki i bilo mi je cudno kad je jako malo hrane uzeo medju prste a japanke su malo debeljuce Smile Kaze samo jednom, to im je dovoljno. To me je bas zbunilo.
Ja jednom dam hranu ali malo vise pa su mirne za ceo dan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2009 11:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2009 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo teme o tome: http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=69
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nenad020
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2011
Poruke: 50
Lokacija: Sombor, Backi Brestovac

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijum sam ubacio previse hrane koju sam neki deo izbacio. Dosta ribica su mi se prejele. Neke stalno otvaraju usta, pogotovo barbusi. Sta da radim? Hitno mi treba odgovor!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan milan
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2011
Poruke: 90
Lokacija: BG Konjarnik

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedino što po meni možeš sada da radiš je da vodiš računa sledeći put kada ih budeš hranio da ne preteraš. Sad ih ostavi da vare to što su pojele. Ako su prejedene ja im ne bih davao hranu jedno kratko vreme. Uvek je bolje ribama dati manje nego više hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2011 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se secam kada sam kupio aq da mi je devojka iz prodavnice rekla 2x dnevno (jednom ujutro,jednom uvece) poceo sam tako 2x po malo ali se brzo mutila voda i bas su se ugojile(japanke) onda sam smanjio na samo 1 dan....ne moras da se brines ako preskocis neki dan nece njima biti nista mogu oni nekoliko dana bez hrene Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Uto Jun 07, 2011 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ih hranim 2-4 puta dnevno i nije im nista Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sascha
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 07 Jun 2011
Poruke: 63
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Uto Jun 07, 2011 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja moje hranim 1 na dan...i ide im super!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jun 12, 2011 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ujutru i uveče Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1 dnevno, ponekad i 1 u 2 dana. zar stvarno mislite da u divljini ribe imaju toliko hrane u izobilju pa ih treba hraniti 3-4 x na dan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije bitno koliko cesto hranite ribe, nego koju kolicinu hrane im dajete...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije bitno koliko puta dnevno hranite ribice vec kako ih hranite i cime.

Nije svaka lisnata hrana ista, nije samo jednolicna hrana dobra, ako vec niste u mogucnosti da nadjete zivu hranu ima milion tema o tome na sajtu, moze i raznovrsna suva hrana.

Najbitnije posle kvaliteta hrane je nacin na koji ih hranite, 4x dnevno po malo je manje stetno nego 1x dnevno ali mnogo

Ribicama dati samo onoliko koliko mogu da pojednu odmah, kvalitetna hrana i nema brige, bice uvek zadovoljne, cile, vedre i vesele Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 3:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ujutru i uvece
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 23, 2011 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom dnevno, uvece, ali kod mene ne vazi ona:

,,Dajte ribicama koliko mogu da pojedu za minut-2``

Ovima koliko god da ubacis pojesce za manje od minuta Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vladimir27
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2011
Poruke: 44
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pet Jun 24, 2011 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehe i moje samo zjevaju,uvjek gladne Very Happy ,zao mi bude ih nekad gledati..Ujutru i uvece ih hranim isto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rev.
Akvarista



Registrovan: 29 Dec 2011
Poruke: 10

PorukaPoslao: Čet Dec 29, 2011 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom dnevno i to samo ja, da ne bi svako u kancelariji dodavao kako kome odgovara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License