Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koliko stavljam soli u avakarijumu? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
spaske1
Akvarista

Registrovan: 09 Maj 2013

PorukaPoslao: Sre Apr 29, 2015 7:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To u radnjama savetuju početnicima dodavanje soli, tako sam i ja u prvom malom akvarijumu dodavao, ali posle toga u svakom sledećem akvarijumu nisam dodavao i nisam imao nikakvih problema i ne vidim svrhu dodavanja soli kao što je rečeno dobra filtracija i redovna higijena akvarijuma su sasvim dovoljni, tako da sam i ja protivnik dodavanja soli u slatkovodnoj akvaristici. Ako baš dođe do nekog problema sada je paleta proizvoda i lekova dovoljno dostupna da se dosta toga može rešiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Apr 29, 2015 7:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

krsta88
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 14 Mar 2015

PorukaPoslao: Sre Apr 29, 2015 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ok, nego mene interesuje samo da li ce nesto faliti ribama ukoliko naglo prestanem sa dodavanjem soli?
nesa69
Urednik
Urednik

Registrovan: 01 Feb 2013

PorukaPoslao: Sre Apr 29, 2015 1:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoće ako im je slaba filtracija, prenaseljen akvarijum, necikliran akvarijum, loša i neadekvatna ishrana, nedostatak biljaka koje su im prirodni ambijent i utiču na mnogo toga pozitivnog što se dešava u akvarijumu, skloništa-panjevi, dopunjavajte šta sam izostavio ...
Isto tako i neće ništa da im fali.
Uglavnom da kažemo da im sudbina najmanje zavisi od dodavanja soli.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka koliko vode ide na jednu ribicu velic... andrija88 Početak u akvaristici 3 Ned Apr 15, 2018 10:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko zenka borca moze porasti? andrija88 Ribe 0 Uto Apr 03, 2018 5:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Upotreba soli tomica Bolest 2 Čet Sep 28, 2017 9:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko mladji u AQ-pomoc nisni Ribe 2 Sre Mar 22, 2017 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko jd neophodna zemlja ispod podl... ludidzora Podloga 5 Sub Mar 18, 2017 7:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker