----------------------------------- oldwolf Sre Jan 03, 2018 8:02 pm ----------------------------------- Ovo je extra tema, jer ubacivanjem neke biljke u akvarijum koji je do juče bio ok, a već kroz kratko vreme počinje propadanje nekog bilja ,nije ništa novo. I većina misli kako toj biljci nije dobra rasveta ili je tretirana hormonom, ma svakakve misli se javljaju, ali retko ko misli o kompatibilnosti biljaka. Ja iskreno neznam puno o tome ,ali mi se takođe dešavalo da nešto propadne ,jer je u senci nečega ili ........ Ono što sam hteo da istaknem kao svoje zapažanje je da to nije slučaj samo u akvaristici ,već i kod saksijskog cveća (kojim se bavim), samo što cvećari znaju više o tome i više obraćaju pažnju na takve stvari.Oni tačno znaju koja biljka pored koje nikako netreba da stoji (iako je u odvojenim saksijama), i šta sa čime napreduje. S obzirom na to apsolutno se slažem sa Liscom u vezi teme i bilo bi dobro da akvaristi koji imaju više iskustva u ovoj oblasti daju svoje mišljenje i podele iskustvo sa drugima. Mnogo dobra tema koju ne treba zaobići,zato pišite svoja iskustva šta vam se dešava u vezi bilja, možda pomogne drugima i da odgovor Vama ,zašto i zbog čega. Pratim svaki komentar sa velikom pažnjom. Poz.