----------------------------------- Igor1980 Sub Dec 23, 2017 11:40 pm Kompletan akvarijum sa policom 112.4 d x 55 v x 50 s ----------------------------------- Kompletan akvarijum sa policom , dimenzija 112.4 d x 55 v x 50 staklo 10 mm kp obrada , lepljen crnim Sudalom . Gornja ojacanja mu nisu neophodna i sluze vise kao oslonac za top filter, isparivace i rasvetu nego sto su zaista potrebna toj debljini stakla na toj litrazi . Polica na kojoj stoji je metalna sa nivelisucim nogarama i oblozena crnom ivericom . Rasveta su trake 5730 i za akvarijum i za prostor u polici . Za ciklidni ili akvarijum sa nezahtevnim biljem u potpunosti zadovoljava potrebe a za biljni bi pretpostavljam morala ici i neka ozbiljnija rasveta . Filtracija je odlicna . Trokomorni sa zazorom koji sam ja koristio kao mehanicki i top filter koji sam ja koristio kao biloski su na jednoj fontanskoj pumpi 1500 l/s . Grejac , pumpa sav filter medij ( oko 10l zapreminski plavog sunjdera je u trokomornom a u top filteru keramicke kuglice oko 4 l , oko 2 l siporax- a i mozda litar obicne keramike ). poklopac je tabla lexana ( ja je nisam koristio od kako sam dodao top filter ali moze da se ureze i koristi i dalje ) Uz akvarijum takodje ide sve sto se vidi u akvarijumu : ogroman mangrov panj , loza i sve nane gigantee , termometar i kvarc 0(slika jedan ) i ili kvarc 2mm iz ranije postavke . Na poklon takodje dva mresna akvarijum 50x37x37 sa grejacima . Akvarijum je jos u funkciji tako da je iscikliran i spreman za brz unos riba . Cena za sve 21 000 Ako neko hoce samo akvarijum sa top filterom 15 000 ili akvarijum i polica 18 000 Akvarijum je savrseno ispravan i lep . Prevoz organizuje kupac . Napomena : Cena je korigovana za clanove foruma i vazi samo ako me kontaktirate ovde a ne na fb ili kp . https://imgur.com/a/ld6yD