Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kompletan aq sa ili bez riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2020 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prodaju aq od 380l. Dimezije aq su 135x40x70h. Rađen je od stakla 12mm. Radio ga je Coa, Akvarijum Centrar, pre 8 godina. Akvarijum urađen profi. Prodajem zajedno sa policom i haubom. Aq je vidljiv samo sa prednje strane. Ima unutratrašnji prelivni firter. Uz aq idu pumpa za filter, pumpa za vazduh (ja je i ne koristim), grejač, armatura sa dve T8 neonke od 120cm (akvarističke cevi na njemu),led noćno svetlo, mrežice za ribice, crevo za zamenu vode...
Takođe, ide i sve sa slike sto je u aq (korenje, kamenje, od bilja lepe nane, kripte...). Postolje urađeno sigurno od 4x4 metalnih nogu sa stelujićim stafovima za nivelisanje. Sve presvučeno u svetlu ivericu. Na aq ima sitnih ogrebotina nastalih lišćenjem od algi ranije,ali nista strašno. U njemu do sada živeli različiti ciklidi, diskusi, altum skalari,.... Cena za aq (bez riba) je 250 eura. Dajem 10% popusta sa početnika, člana ovog foruma.
Od riba sadašnju ekipu, 7 Rio manacapuru skalara i par ancisistrusa prodajem za 80 eura. Ko kupi zajedno sa aq, dajem zajedno za 300eura. Uz ovo dajem hranu za ribe koju imam i sta jos nađem. Planiram selidbu napolje, pa jedno vreme bez akvaristike. Ribe mogu naravno posebno da se kupe, al prednost ko se javi za sve. Prevoz vas, ja pomažem sa nosenjem aq.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2020 7:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2020 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nova cena, aq 200eura. Ribe 75 eura. Ko uzme sve 250eura. 10% popusta za člana ovog foruma. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2020 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otisli akvarijum i ribe. Puno sreće budućim vlasnicima. Ja jedno vreme nasukani akvarista, dok se ne sredim na novoj adresi. Pozdrav svima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License