----------------------------------- Laki Pon Okt 30, 2017 6:43 pm ----------------------------------- Bravo majstore,profi odradjeno. A,taman sam se zabrinuo sto te nema da pises o kocki. Domenzije su prave,to je to, i nemas potrebe za vecim-moze lepo da se skejpuje, npr vise odvojenih grebena,a opet da ima dosta mesta za plivanje. Sump veoma osmiljeno sa dosta prostora pruza mesta za igranje u nedogled. Neznam na koji si skimer msilio: NAC c7 ili curve c7 kako god oba su i vise nego zadovoljavajuca. Strim je savrseno dobar da pokrije tu duzinu to ti govorim iz proverenih izvora, a i imaces prostora ite-kako za iganje. Moji su saveti ako zelis pozadinsku foliju da je uradis odmah jer kasnije nista od toga kad napunis akvarijum,i drugo ulozi u dobru povratnu pumpu i visestruko ce ti se isplatini,jer kad vec ides kako treba i po ps-u (sto se kaze) nemoj da se sapletes o nesto tako jednostavno a ujedno mnogo bitno. Za tu litrazu imas jebao pumpe koje bi te pokrile savrseno,nisu skupe a opet pouzdane ...,a o eheim ,tunze,aqua emic i ostalima da ne pricam -naravno ako se moze. NApisi nam nesto vise o zivom svetu koji bi tu obitavao,kakvi su dalji planovi....... Iskreno sam se obradovao tvom prosirenju...,bicu tu da te davim postovima kad god me obradujes necim novim... Sto se aqua forest-a tice ja koristim reef salt i sad vec mogu da kazem nakon pola kible da je red sea coral pro majka svih soli (bar za mene) ,sto se ballinga tice tu cemo jos cekati za konacan komentar ( koristim program AF u fullu ). Pozzz i samo hrabro.